Ubytování


Pokoj na hotelu Sole

Pokoj na hotelu Sole

Hotel Sole nabízí svým hostům ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a s WC. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a televizním přijímačem. Všem našim hostům umožňujeme pomocí zařízení Wifi i připojení na internet.

V hotelu jsou  k dispozici dva výtahy a hotelová služba Vám v případě potřeby zajistí praní a žehlení.Recepce je obsazena  stálou službou a  zajišťuje drobný doplňkový prodej, jízdenky na městskou dopravu, známky a pohlednice, přivolání taxi a lékařské pomoci a  může Vám poskytnout nezbytné občerstvení i v nočních hodinách.

V blízkosti hotelu je  prostorné parkoviště, které umožňuje parkování nejen osobních vozidel, ale i nákladních a autobusů. Proto naši klientelu tvoří i pracovníci různých institucí, kteří potřebují odstavit svá technologická vozidla a mít je v blízkosti hotelu. Hotel má i výhodnou polohu pro ubytování sportovních skupin, kteří  ve Zlíně potřebují přespat. V případech hromadných skupin vytváříme ve spolupráci s organizátory a trenéry individuální podmínky pro stravování i ubytování. V případě ubytování zájemců a cykloturistiku máme připravenou i úschovnu jízdních kol.

V našem hotelovém zařízení umožňuje i ubytování hostům, kteří si potřebují vzít na cestu své čtyřnohé miláčky, ale jen za předpokladu, že jsou slušně vychováni a neruší ostatní hosty a neničí nám hotelové zařízení.

V objektu hotelu je dámské a pánské kadeřnictví, kosmetika a služby Vám může nabídnout i cestovní agentura.

Hotel Sole nabízí za výhodných podmínek také možnost dlouhodobého ubytování.

Ceník ubytování

Máte jakýkoliv dotaz nebo si chcete zarezervovat pokoj? – Stačí zavolat. Tel.: +420 577 210 458

Tešíme se na Vás